Замовити дзвінок

Як купити?

Компанія «ROYAL PACK» пропонує купити упаковки і пакети оптом. У нас існують такі оптимальні тиражі для реалізації продукції:

  • — пакети стандартного розміру з нанесенням логотипу — від 100 штук за один розмір;
  • — пакети індивідуального розміру — від 200 штук, на суму не менше 1000 гривень (без плати за штанц-форму);
  • — коробки — від 50 штук (без плати за штанц-форму);

Такий підхід дозволяє Вам гнучко оперувати малими обсягами поставок, не обтяжуючи себе зайвою продукцією.

Телефонуйте за номером:

(067) 406 31 48

Ми виготовляємо навіть найбільш великі замовлення протягом 7 днів. Термін доставки буде залежати від території замовлення, 1-3 дні. Ми працюємо по всій Україні!

Для своїх клієнтів ми приготували:

  • — систему знижок для постійних замовників;
  • — спеціальні ціни для оптових компаній;
  • — консультації в роботі з нашими матеріалами, навчальна література.

Телефонуйте, і ми розробимо для Вас ексклюзивну упаковку!Наша продукція

Папір

Папір

Красивий, яскравий і барвистий папір – прекрасне доповнення до будь-якого подарунка. Парфуми, косметика, іграшки, алкогольні напої можуть бути красиво упаковані в подарунковий обгортковий папір від компанії “ROYAL PACK”. Ми надамо широкий асортимент паперу для найвимогливішого покупця.

Пакети

Пакети

Паперовий пакет може мати різну тривалість життя. Або його викинуть, або він буде використовуватися ще не один раз. Від чого це залежить? Від якості виготовлення пакета й розробленого дизайну. Компанія «ROYAL PACK» піклується про ці два складових успіху, щоб наша продукція знаходила «другу молодість».

Коробки

Коробки

Коробка з подарунком — це завжди інтригуюче і ефектне видовище. Адже у нас мимоволі виникає відчуття дитячого азарту швидше відкрити красиву коробку і подивитися, що всередині. Компанія «ROYAL PACK» відкриває перед Вами небачені можливості в оформленні подарунків, презентів або сувенірів.