Замовити дзвінок
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Наша продукція

Папір

Папір

Красивий, яскравий і барвистий папір – прекрасне доповнення до будь-якого подарунка. Парфуми, косметика, іграшки, алкогольні напої можуть бути красиво упаковані в подарунковий обгортковий папір від компанії “ROYAL PACK”. Ми надамо широкий асортимент паперу для найвимогливішого покупця.

Пакети

Пакети

Паперовий пакет може мати різну тривалість життя. Або його викинуть, або він буде використовуватися ще не один раз. Від чого це залежить? Від якості виготовлення пакета й розробленого дизайну. Компанія «ROYAL PACK» піклується про ці два складових успіху, щоб наша продукція знаходила «другу молодість».

Коробки

Коробки

Коробка з подарунком — це завжди інтригуюче і ефектне видовище. Адже у нас мимоволі виникає відчуття дитячого азарту швидше відкрити красиву коробку і подивитися, що всередині. Компанія «ROYAL PACK» відкриває перед Вами небачені можливості в оформленні подарунків, презентів або сувенірів.

“ROYAL PACK” – ексклюзивні подарункові коробки та паперові пакети

Наша компанія з 2005 розпочала розробку декоративного (жатого) паперу. І вже у 2012 році ми отримали патент на промисловий зразок "Папір декоративний", який став дуже популярним в Україні та країнах СНД. Однак, на цьому ми не зупинилися, адже сучасні реалії вимагають рухатися вперед, постійно удосконалюючи технологію та покращуючи якість продукції.

Ми прийняли участь більш ніж 25 виставках в таких галузях, як: ювелірна, парфумерна, рекламно-сувенірна, флористична, подарункова.

На майстер-класах, що проводились під час виставок розказали про переваги цього виду пакування:

  • швидкість,
  • естетичність,
  • надійність (міцність, висока якість паперу),
  • доступність (гуртовики заробляють на нашій продукції до 30%)

Ми з 2009 перші почали друкувати на коричневому еко-крафт папері, в стилі ретро. За один рік ця мода на ретро розповсюдилася у всіх містах України та країнах СНГ.

Наша компанія містить повний спектр продукції для подарункових та флористичних магазинів. Це дуже вигідно, оскільки весь асортимент в одного виробника, а це економія на логістиці, отримання додаткових знижок за гурт, швидкість, оперативність та своєчасність у виконанні та отриманні замовлення. Наша продукція добре продається і представлена в кожному регіоні України. Розробляємо брендовану подарункову упаковку для магазинів та корпоративних клієнтів.

Продукція продається у 745 магазинах України.

Royal Pack — це перевірений авторитет компанії та якісної продукції перевіреної часом і мільйонами наших споживачівНам є чим пишатися

Чому “ROYAL PACK”?

Телефонуйте, і ми розробимо для Вас індивідуальну упаковку!

Подарункові пакети в великому асортименті

Ми пропонуємо Вам широкий вибір пакетів, коробок, паперу ручної роботи та декоративних прикрас для подарунків. Ваші клієнти будуть приємно здивовані креативною і стильною прикрасою щойно купленого товару. Крім того, ми постійно оновлюємо матеріали, пропонуючи Вам все нові і нові зразки.

Оригінальні ідеї та творчі рішення для декорування упаковки

Ми не шукаємо стандартних шляхів, а тому, враховуючи особливості Вашого бізнесу, підбираємо відповідний малюнок або оформлення. Яскравий і ексклюзивний пакет паперовий стане додатковою рекламою Вашому магазину.

Індивідуальний підхід

Для Вас ми підберемо індивідуальний ескіз пакетів або подарункових упаковок. Корпоративні кольори, логотип чи назву Вашої компанії будуть привертати увагу.

Якість на всіх етапах виробництва упаковки

Для Вас ми підберемо індивідуальний ескіз пакетів або подарункових упаковок. Корпоративні кольори, логотип чи назву Вашої компанії будуть привертати увагу.

Оперативна доставка по всій території України

Для Вас ми підберемо індивідуальний ескіз пакетів або подарункових упаковок. Корпоративні кольори, логотип чи назву Вашої компанії будуть привертати увагу.


Ми працюємо з найкращими